top of page

APMALES

Kapu apmales ir kapa vietas noformējums. Uzņēmumā MEMORAL var izvēlēties klasiskas kapu apmales, taču pēc pasūtījuma var izveidot īpašas kapu apmales, kādas ir tikai vienas vienīgas. 

 

Kapu apmales kā grāmata vai zieds

MEMORAL, uzņēmuma 20 gadu pastāvēšanas laikā, pēc individuāla pasūtījuma ir izgatavotas visdažādākās kapu apmales, piemēram, atvērtas grāmatas vai zieda veidā, ir arī izgatavots sarkofāgs no 50 centimetra bieza akmens un realizētas citas idejas. 

Individuālas kapu apmales parasti izgatavo no viengabala akmens plāksnes, piešķirot vēlamo formu, piemēram, kapu apmales var veidot romba formā. Tās var tikt izveidotas no pasūtītāja izvēlēta akmens (visdažādākā veidā granīta), jebkāda lieluma un biezuma. 

MEMORAL ir sava akmens apstrādes darbnīca, kur tiek izmantotas modernākās iekārtas un tehnoloģijas. Tādēļ ir iespējas realizēt jebkuru ideju.  Uzņēmums veic kvalitatīvu akmens apstrādi, kas nodrošina to, ka kapu apmales laikapstākļu ietekmē nezaudēs izskatu, pulēts akmens saglabās pulējuma efektu, neizbalēs.

Lai izveidotu individuālas kapu apmales, parasti pasūtītājs iesniedz attēlu, kur redzama vēlamā iecere, attiecīgi pēc tās tiek izgatavotas kapu apmales. 

 

Kapu apmales – kādas ir klasiskas (standarta)?

Tomēr biežāk pasūtītāji izvēlas klasiskas (standarta) kapu apmales no populārākajiem akmens materiāliem – melnā vai sarkanīgi brūnā granīta.  Standarta kapu apmales, bez šaubām, izmaksā lētāk, tās ir vienkāršāk un ātrāk izgatavojamas. Šādas kapu apmales parasti ir līmētas. Ražošanas procesā MEMORAL izmanto Itālijas augstākās kvalitātes epoksīda līmi, kas ir piemērota akmens līmēšanai āra apstākļos, ļoti izturīga jebkuros laikapstākļos. 

Standarta kapu apmales (rāmi) var veidot nepieciešamā izmēra - vienvietīgas, pusotrvietīgas jeb divvietīgas kapu kopiņu noformēšanai. 

Standarta kapu apmales var būt atvērtas, daļēji vai pilnībā slēgtas ar plāksni (granīta vāku), kas var būt ar vaļēju stūrīti, dekoratīviem viļņotiem vai taisnstūra izgriezumiem. 

Ja ir uzstādītas atvērtas kapu apmales, pēc pasūtījuma tām var izveidot nosedzošu plāksni jeb vāku. 

Var veidot arī betona kapu apmales, tās parasti ir standarta izmēra (1,10mX 55cm) un salīdzinoši lētākas cenas ziņā.

 

Kapu apmales gatavajā ekspozīcijā

Jūs varat izvēlēties standarta kapu apmales MEMORAL gatavajā ekspozīcijā – Jaunciema, Bolderāja vai Pļavnieku kapos. Ekspozīcijās ir plaša kapu apmaļu izvēle. 

Šādi ietaupīsiet laiku izgatavošanai un ātrāk varēsiet veikt kapa vietas noformēšanu. 

 

Kāpēc kapu apmales iegādāties MEMORAL?

MEMORAL ir stabils un uzticams uzņēmums. Ja rodas nepieciešamība pēc garantijas vai pēcgarantijas remonta, uzņēmums atsaucīgi palīdz risināt situāciju. 

MEMORAL veic kapu apmaļu uzstādīšanu Jaunciema, Pļavnieku, Bolderāja kapos. 

Varat iegādāties kapu apmales MEMORAL, nogādāt tās Jums nepieciešamajā kapsētā un tur veikt uzstādīšanu.

​Ja vēlaties pasūtīt MEMORAL kapu apmales, aizpildiet pieteikuma formu mājas lapā, sazinieties ar mums pa tālruni vai arī apmeklējiet gatavo ekspozīciju. 

Ar lielu atbildības sajūtu uzņemamies veikt jebkuru Pasūtītāju  uzticēto darbu  – izgatavot pieminekli vai pieminekļu kompozīcijas, veikt kapavietu labiekārtošanu, restaurācijas darbus.

bottom of page