top of page

MEMORAL teriotrijas iekšējās kārtības noteikumi

MEMORAL teritorijas (ekspozīcijas laukuma) iekšējās kārtības noteikumi:

Noteikumi attiecināmi apmeklētājiem, klientiem, preču piegādātājiem.

 

Ierodoties „Memoral ekspocīzijas laukuma” teritorijā – apmeklētāji, klienti, pakalpojumu sniedzēji, preču piegādātāji – piekrīt tās iekšējās kārtības noteikumiem, kas ir publiski izvietoti laukumā:

  1. Informējam, ka teritorijā tiek veikta Video Novērošana. Mērķis: noziedzīgu nodarījumu novēršana vai atklāšanai saistībā ar īpašuma aizsardzību un personu svarīgu interešu, tajā skaitā dzīvības un veselības, aizsardzībai.

  2. Teritorijā ir aizliegts atrasties alkohola vai narkotisko vielu reibumā.

  3. Drošības iemeslu dēļ ekspozīcijas tuvumā ir aizliegts atrasties/ ienākt ar suņiem un citiem mājdzīvniekiem (arī pie pavadas).

  4.  Lūdzam ievērot drošu distanci (netuvoties cieši klāt) ekspozīcijā izvietotajiem pieminekļiem. 

  5. Teritorijā ir aizliegts aiztikt, pieskarties, atstutēties pret ekspozīcijā izvietotajiem pieminekļiem un citam kapu preču aprīkojumam. Informējam, ka ekspozīcijā izvietotie pieminekļi un kapu aprīkojums nav nostiprināti/piestiprināti. 

  6. Bērniem līdz 12 gadiem – jāatrodas vecāku klātbūtnē. Lūdzam vecākus pieskatīt bērnus un neatstāt tos bez uzraudzības

  7. Ekspozīcijas laukums atrodas mežā, līdz ar to laukumā ir sastopamas koku saknes; ekspozīcijas teritorijā ir izvietots/var būt atstāts: dažāds kapu aprīkojums(pieminekļi, pieminekļu pamati, apmales, sētas, soli, vāzes, betona bloki, un citi izstrādājumi); instrumenti (ķerras, spaiņi, lāpstas, grābekļi); ūdens laistīšanas šļūtene; puķu dobes; puķu podi, un citi šķēršļi, kas, paaugstina paklupšanas risku – tāpēc lūdzam uzmanīgi pārvietoties ekspozīcijas laukuma teritorijā. Uzņēmums neatbild par ekspozīcijas laukumā iegūtajām traumām. 

  8. Ekspozīcijas laukuma teritorijā aizliegts pārvietoties ar divriteni, skrituļslidām, skūteri un citiem mehāniskiem pārvietošanās līdzekļiem.

Zīmes.png

Uzmanību! Pārvietojoties ekspozīcijas laukumā pastāv aizķeršanās, paklupšanas, nokrišanas risks aiz koka saknēm, teritorijā izvietotām puķu dobēm, pakāpieniem, nelīdzeno bruģi, ūdens laistīšanas šļūteni, kapu instrumentiem, kapu aprīkojuma vai citiem izvietotiem priekšmetiem.

bottom of page