top of page
DSC_3463-1030x690.jpg

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES MŪS?

MEMORAL jau vairāk nekā divdesmit gadus nodarbojas ar pieminekļu izgatavošanu un kapavietu labiekārtošanu visās Latvijas kapsētās.

 

Uzņēmuma speciālisti  ir uzkrājuši bagātu pieredzi,  tā ražošanas  cehs  aprīkots ar modernām jaunākās paaudzes ražošanas iekārtām,  organizēta  pastāvīga labāko izejmateriālu piegāde. Tas viss nodrošina produkcijas un sniegto pakalpojumu visaugstāko kvalitāti.

Unikāli materiāli

Visi pieminekļi, ansambļi un citi izstrādājumi tiek izgatavoti no unikāliem materiāliem- zviedru granīta „ Melnais”, „ Aurora” , „ Vanga”, granīta „ Baltic green”, „ Zilā pērle”  „ Baltic Brown” un daudziem citiem granīta veidiem, kas tiešā veidā tiek piegādāti no ieguves vietām Skandināvijā, Āzijas valstīs, Krievijā un Ukrainā.

Ērti pasūtīt

Ērtākai pasūtījumu veikšanai, MEMORAL  Rīgas pilsētas kapsētu tuvumā ir atklājis vairākus pieminekļu un citas produkcijas veikalus:

  • Jaunciema kapi – veikals atrodas pa labi no ieejas kapsētā;

  • Pļavnieku kapi – atvērts ekspozīcijas laukums un divi veikali;

  • Bolderājas kapi- veikals atrodas pa kreisi no ieejas kapsētā.

Modernas iekārtas

Pateicoties MEMORAL ražošanas ceha modernajām iekārtām,  iespējams izgatavot ne tikai granīta pieminekļus, bet arī sarežģītas skulptūras.MEMORAL  piedāvā  granīta izstrādājums ne tikai vienā tonī, bet arī dažādu toņu salikumos. Speciālistu augstā profesionālā sagatavotība un radoša pieeja ļauj veidot patiesi unikālus, ekskluzīvus pieminekļus par konkurējošām cenām.

APLIECINĀJUMS MEMORAL DARBA PROFESIONĀLI AUGSTAJAM LĪMENIM

Ar lielu atbildības sajūtu uzņemamies veikt jebkuru Pasūtītāju uzticēto darbu  – izgatavot pieminekli vai pieminekļu kompozīcijas, veikt kapavietu labiekārtošanu, restaurācijas darbus.

bottom of page