top of page

INDIVIDUĀLIE PASŪTĪJUMI

Labākais un praktiskākais veids, kā paust īpašu cieņu par aizgājēju, ir  izgatavot pieminekli pēc individuāla pasūtījuma. MEMORAL rīcībā ir viss nepieciešamais pakalpojumu spektrs, lai izgatavotu skaistu un oriģinālu pieminekli pēc Jūsu vēlmēm.

Pirms pasūtīt pieminekli, MEMORAL iesaka klientiem iepazīties ar jau gatavo produkciju klāstu Memoral ekspozīcijas laukumos, lai labāk saprastu, kā katrs no granīta materiāliem un apstrādes veida izskatās. Jebkura granīta pieminekļa izgatavošana kapavietas noformēšanai ir sarežģīts darbs, individuāla pasūtījuma gadījumā tas ir vēl grūtāks un atbildīgāks uzdevums.

Individuāla pasūtījuma pieminekļa izgatavošana prasa pielietot nestandarta risinājumus, jo tam var būt jebkura forma, stils, noformējums un tehniskais risinājums. Pēc nepieciešamības Memoral piedāvā izstrādāt detalizētu 2D projektu un gravējuma maketu izgatavošanu pēc klienta vēlmēm.

Individuālos pasūtījumus nosacīti var iedalīt vairākās grupās:

  • Standarta formas pieminekļi ar augstu māksliniecisko izpildījumu, portretiem (A4 formāts; pilnā augumā)

  • Pieminekļi, kas veidoti noteiktu tēlu vai priekšmetu (sirds, eņģelis, Dievmāte, Jēzus Kristus, krusts, vai citu ) veidā ;

  • Arhitektūras pieminekļi, apbedījumu vietas ansambļi;

  • Statujas un skulptūras, kas attēlo mirušo pilnā augumā vai daļēji.

MEMORAL individuālo pasūtījumu veikšanai piesaista  profesionālus māksliniekus –skulptorus, gravierus, dizainerus, kas pirms darba uzsākšanas darbnīcās, izgatavo pasūtījuma skices un maketus. Pēc tam tiek sastādīta pieminekļa izgatavošanas tāme un pēc visu noteikumu saskaņošanas, MEMORAL speciālisti uzsāk atbildīgā darba izpildi.

Ar lielu atbildības sajūtu uzņemamies veikt jebkuru Pasūtītāju  uzticēto darbu  – izgatavot pieminekli vai pieminekļu kompozīcijas, veikt kapavietu labiekārtošanu, restaurācijas darbus.

bottom of page