KAPU PIEMINEKĻI

MEMORAL jau vairāk nekā divdesmit gadus nodarbojas ar pieminekļu izgatavošanu. Uzņēmuma speciālisti ir uzkrājuši bagātu pieredzi, tā ražošanas cehs aprīkots ar modernām jaunākās paaudzes ražošanas iekārtām, organizēta pastāvīga labāko izejmateriālu piegāde. Tas viss nodrošina produkcijas un sniegto pakalpojumu visaugstāko kvalitāti.

Lai pasūtītu izgatavot pieminekli uzņēmumā MEMORAL, Pasūtītājs var apmeklēt kādu no uzņēmuma veikaliem vai arī  veikt pasūtījumu MEMORAL mājaslapā – kontaktu sadaļā aizpildot pieteikuma formu.

Pieminekļu veikalu gatavās produkcijas klāstā ir kaltas un pulētas formas granīta pieminekļi, kā arī  pieminekļu ansambļi, ko veido divi, trīs un vairāk akmeņi, laukakmens pieminekļi. Gatavās produkcijas ražošanā tiek izmantoti vispopulārākie un vairāk pieprasītie pieminekļu materiāli un formas.

Gadījumā, ja ir nepieciešams  nestandarta piemineklis, pieņemam individuālus pasūtījumus MEMORAL ekspozīciju laukumos. Būs nepieciešams izstrādāt individuālu pieminekļa skici un jārēķinās ar ilgāku, nekā parasti, laiku pasūtījuma izgatavošanai.

Ekskluzīvu pieminekļu izgatavošanas gadījumā MEMORAL piedāvā sekojošus pakalpojumus:

  • Izbraukumu uz apbedījuma vietu, lai veiktu uzmērījumus un sniegtu rekomendācijas par optimāliem izmēriem, materiāliem un kompozīcijas sastāvdaļām;

  • Nepieciešamības gadījumā izstrādājam  pieminekļa vai kompozīcijas maketu 3D formātā ;

  • Apbedījuma vietas veco konstrukciju demontāžu;

  • Pieminekļu izgatavošanu pēc fotogrāfijas vai skices ;

  • Pieminekļa transportēšanu un uzstādīšanu, kapavietas labiekārtošanu, u.c.

Ar lielu atbildības sajūtu uzņemamies veikt jebkuru Pasūtītāju  uzticēto darbu  – izgatavot pieminekli vai pieminekļu kompozīcijas, veikt kapavietu labiekārtošanu, restaurācijas darbus.